Karjera Turto banke

Efektyvus valstybės turto valdymas neįmanomas be žmonių. Siekiame, kad Turto banke dirbtų savo srities viešojo sektoriaus profesionalai, iššūkių nebijantys bei turintys idėjų, kaip pagerinti valstybės turto valdymą, norintys prisidėti prie išskirtinių projektų įgyvendinimo, darbuotojai. Kviečiame tapti pokyčio valstybės turto valdyme dalimi – laukiame Tavo kandidatūros!

Darbo pasiūlymai

Apie karjerą Turto banke

  • Turto banke dirba kiek daugiau nei 200 darbuotojų, kurie rūpinasi valstybės nekilnojamojo turto priežiūra, įgyvendina plėtros, atnaujinimo ir modernizacijos projektus, užsiima nebereikalingo valstybei turto pardavimu, valstybės įmonių privatizacija ir finansinių įsipareigojimų valdymu, o taip pat užtikrina sklandžią visos įmonės veiklą.

 

  • Nauji darbuotojai priimami skelbiant konkursus arba atrankas. Konkursai vyksta per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą, o atrankas vykdo Turto banko Žmogiškųjų išteklių skyriaus darbuotojai, vadovaudamiesi įmonėje patvirtintu darbuotojų atrankos procesu.

 

  • Turto banke taikomos įvairios priemonės, siekiant įtraukti bei skatinti darbuotojus: veikia naujokų adaptacijos programa, darbo pradžioje jiems paskiriamas mentorius, vykdomos įvairios apklausos ir darbuotojų įsitraukimo tyrimas, remiantis jo išvadomis, įgyvendinamos darbuotojų įsitraukimą didinančios priemonės, veikia ambasadorių programa, atliekamas aukščiausio ir vidurinio lygmens vadovų kompetencijų 360° vertinimas, kuris leidžia ugdyti Įmonės vadovų vadovavimo kompetencijas, organizuojami metiniai pokalbiai veiklos tikslų, rezultatų ir jiems pasiekti reikalingų sąlygų aptarimui ir kt.

 

  • Darbuotojų įsitraukimo tyrimas rodo, kad Turto banko darbuotojai yra patenkinti savo darbu, jiems suteiktomis galiomis vykdant jiems patikėtas užduotis, santykiais ir bendradarbiavimu su kolegomis bei tiesioginiais vadovais, jaučiasi saugūs, mano, kad jų darbinė veikla yra prasminga bei turinti tikslą.
Karjera fono paveikslelis

Mūsų vertybės

Veikiame drąsiai

  • Turime ambicijų. Darome daugiau nei vakar.
  • Turime stuburą. Gyvename mūsų misija,  gebame argumentuotai išlaikyti savo poziciją.

Veikiame atvirai

  • Atvirai komunikuojame. Informuojame klientus ir įmonės darbuotojus ne tik apie vykdomą veiklą, bet ir apie kilusias problemas.
  • Atvirai išbandome naujoves savo veikloje. Dalinamės gerąja praktika ir kompetencija su kolegomis ir klientais.

Veikiame kartu

  • Sprendžiame kartu. Tariamės prieš sprendimus ir derinamės bendrą veikimą.
  • Didinam bendrystę. Kuriame santykius, kurie augina sparnus, suteikia polėkio, skatina augti.

Karjeros pasiūlymai

Darbo pozicija: Pasiūlymo pobūdis: Skelbimas galioja iki: Vieta:
Vyriausiasis teisininkas (-ė) Konkursas 2024-06-19 Vilnius Table button
Tvarumo vadovas (-ė) Atranka 2024-06-20 Vilnius (galimybė dirbti hibridiniu būdu) Table button
Vyriausiasis projektų vadovas (-ė) Atranka 2024-06-14 Vilnius (galimybė dirbti hibridiniu būdu) Table button
Techninės priežiūros inžinierius (-ė) Atranka 2024-06-30 Vilnius Table button

Kviečiame studentus į praktiką

Valstybės turtą valdantis VĮ Turto bankas kviečia studentus atlikti praktiką įmonės Turto valdymo ir klientų aptarnavimo, Turto pardavimų, Teisės, Viešųjų pirkimų bei Žmogiškųjų išteklių skyriuose. Laukiami nekilnojamojo turto vadybos, statybos, teisės, taip pat dokumentų administravimo ir personalo valdymo specialybių studentai.

Ką sako mūsų vadovai

Quotation marks
Turto bankas – sparčiai besikeičianti organizacija, turinti be galo svarbų pavedimą – efektyviai valdyti ir prižiūrėti valstybės turtą. Dirbdamas čia išmoksi kažką naujo, sutiksi profesionalių kolegų, galėsi pasiūlyti ir realizuoti idėjas, kurios kurs naudą ne tik įmonei, bet ir Lietuvai.
Finansų departamento direktorius Ernestas Česokas
Quotation marks
Nuoširdžiai tikiu, kad tai, ką kartu su komanda darome, prisideda prie kuriamos vertės valstybei. Galime matyti savo darbo rezultatus: kaip parduotus objektus naujieji šeimininkai prikelia naujam gyvenimui, o sugeneruotos pajamos nukreipiamos prasmingiems valstybės projektams. Tai ypatingai „veža“ ir skatina nesustoti.
Pardavimų departamento direktorė Guoda Gurauskaitė
Quotation marks
Kiekvienas iš mūsų – Lietuvos piliečiai – esame valstybei priklausančio turto savininkai. Dirbdami Turto banke galime šią teisę realizuoti tiesiogiai prisidėdami prie racionalaus ir efektyvaus valstybės turto valdymo. Kviečiu prisijungti!
Valstybinių kompetencijų departamento direktorius Algirdas Stumbrys
Logo turto bankas

Daugiau apie Turto banką

Turto bankas – pirmoji ir vienintelė valstybės įmonė, kuri centralizuotai valdo, administruoja ir parduoda valstybei priklausantį nekilnojamąjį turtą. Įgyvendiname valstybės nekilnojamojo turto strategiją, privatizuojame įmones ir valdome finansinius įsipareigojimus.