Karjera Turto banke

Efektyvus valstybės turto valdymas neįmanomas be žmonių. Siekiame, kad Turto banke dirbtų savo srities viešojo sektoriaus profesionalai, iššūkių nebijantys bei turintys idėjų, kaip pagerinti valstybės turto valdymą, norintys prisidėti prie išskirtinių projektų įgyvendinimo, darbuotojai. Kviečiame tapti pokyčio valstybės turto valdyme dalimi – laukiame Tavo kandidatūros!

Darbo pasiūlymai

Apie karjerą Turto banke

 • Turto banke dirba kiek daugiau nei 200 darbuotojų, kurie rūpinasi valstybės nekilnojamojo turto priežiūra, įgyvendina plėtros, atnaujinimo ir modernizacijos projektus, užsiima nebereikalingo valstybei turto pardavimu, valstybės įmonių privatizacija ir finansinių įsipareigojimų valdymu, o taip pat užtikrina sklandžią visos įmonės veiklą.

 

 

 • Įmonėje veikia profesinė sąjunga ir yra sudaryta kolektyvinė sutartis, kuri suteikia papildomų naudų, geresnes darbo ir socialines garantijas darbuotojams. Plačiau apie tai galima sužinoti Darbo užmokesčio ir atlygio politikos skiltyje.
 • Turto banke taikomos įvairios priemonės, siekiant įtraukti bei skatinti darbuotojus: veikia naujokų adaptacijos programa, darbo pradžioje jiems paskiriamas mentorius, vykdomos įvairios apklausos ir darbuotojų įsitraukimo tyrimas, remiantis jo išvadomis, įgyvendinamos darbuotojų įsitraukimą didinančios priemonės, veikia ambasadorių programa, atliekamas aukščiausio ir vidurinio lygmens vadovų kompetencijų 360° vertinimas, kuris leidžia ugdyti Įmonės vadovų vadovavimo kompetencijas, organizuojami metiniai pokalbiai veiklos tikslų, rezultatų ir jiems pasiekti reikalingų sąlygų aptarimui ir kt.

 

 • Darbuotojų įsitraukimo tyrimas rodo, kad Turto banko darbuotojai yra patenkinti savo darbu, jiems suteiktomis galiomis vykdant jiems patikėtas užduotis, santykiais ir bendradarbiavimu su kolegomis bei tiesioginiais vadovais, jaučiasi saugūs, mano, kad jų darbinė veikla yra prasminga bei turinti tikslą.
Karjera fono paveikslelis

Mūsų vertybės

vertybes ikona

Veikiame drąsiai

 • Idėjas paverčiame sprendimais
 • Kūrybiškai ieškome inovatyvių sprendimų
 • Inicijuojame pokyčius ir juos įgyvendiname
 • Nebijome klysti ir nuolat tobulėjame
atsakomybes ikona

Atsakingumas

 • Prisiimame atsakomybę už rezultatus
 • Laikomės susitarimų
 • Veikiame efektyviai
 • Kuriame pasitikėjimą
partneryste ikona

Bendradarbiavimas

 • Teikiame pagalbą ir palaikome
 • Įgaliname veikti
 • Konstruktyviai bendradarbiaujame

Karjeros pasiūlymai

Darbo pozicija: Pasiūlymo pobūdis: Skelbimas galioja iki: Vieta:
Techninės priežiūros vykdymo grupės vadovas (-ė) Konkursas 2022-08-24 Vilnius Table button
Pardavimų projektų vadovas (-ė) Konkursas 2022-08-11 Vilnius (galimybė dirbti nuotoliniu būdu) Table button
Viešųjų pirkimų skyriaus viešųjų pirkimų specialistas (-ė) Konkursas 2022-07-26 Vilnius (galimybė dirbti nuotoliniu būdu) Table button
Apskaitos skyriaus buhalteris Atranka 2022-07-27 Vilniuje (galimybė dirbti nuotoliniu būdu) Table button
Bendrųjų reikalų skyriaus dokumentų administratoriaus (-ės) Atranka 2022-08-04 Vilnius Table button

Kviečiame studentus į praktiką

Valstybės turtą valdantis VĮ Turto bankas kviečia studentus atlikti praktiką įmonės Turto valdymo ir klientų aptarnavimo, Turto pardavimų, Teisės, Viešųjų pirkimų bei Žmogiškųjų išteklių skyriuose. Laukiami nekilnojamojo turto vadybos, statybos, teisės, taip pat dokumentų administravimo ir personalo valdymo specialybių studentai.

Ką sako mūsų vadovai

Quotation marks
Siekiant įmonės tikslų, svarbu nepamiršti darbuotojų lūkesčių, suprasti jų poreikius, rasti ir pasiūlyti sprendimus, kurie leis žmonėms jaustis gerai darbe ir motyvuos juos prisidėti prie naudingų sprendimų valstybei paieškos
Turto banko generalinis direktorius Mindaugas Sinkevičius
Quotation marks
Turto bankas – sparčiai besikeičianti organizacija, turinti be galo svarbų pavedimą – efektyviai valdyti ir prižiūrėti valstybės turtą. Dirbdamas čia išmoksi kažką naujo, sutiksi profesionalių kolegų, galėsi pasiūlyti ir realizuoti idėjas, kurios kurs naudą ne tik įmonei, bet ir Lietuvai.
Finansų departamento direktorius Ernestas Česokas
Quotation marks
Kiekvienas iš mūsų – Lietuvos piliečiai – esame valstybei priklausančio turto savininkai. Dirbdami Turto banke galime šią teisę realizuoti tiesiogiai prisidėdami prie racionalaus ir efektyvaus valstybės turto valdymo. Kviečiu prisijungti!
Turto banko Valstybinių kompetencijų departamento direktorius Algirdas Stumbrys
Logo turto bankas

Daugiau apie Turto banką

Turto bankas – pirmoji ir vienintelė valstybės įmonė, kuri centralizuotai valdo, administruoja ir parduoda valstybei priklausantį nekilnojamąjį turtą. Įgyvendiname valstybės nekilnojamojo turto strategiją, privatizuojame įmones ir valdome finansinius įsipareigojimus.