Slapukų naudojimo politika

Informuojame, kad Valstybės įmonė Turto bankas (toliau – Turto bankas) savo internetinėje svetainėje https://turtas.lt ir https://aukcionai.turtas.lt (toliau kartu – interneto svetainė) naudoja slapukus.

Kas yra slapukai (angl. cookies)?

Slapukas – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai joje apsilankote.

Slapukų paskirtis – suteikti svetainei galimybę tam tikrą laiką įsiminti naudotojo parinktis (pavyzdžiui, naudotojo vardą, kalbą ir kt.). Tokiu būdu Jums nebereikia jų dar kartą nurodyti, kai naršote įvairiuose svetainės puslapiuose per tą patį apsilankymą. Tai įprastinė naršymo interneto svetainėje praktika, palengvinanti naršymą Jūsų lankytoje interneto svetainėje ir supaprastinanti prieigą prie skelbiamos informacijos

Slapukai taip pat gali būti naudojami anoniminei naršymo mūsų svetainėse statistikai rinkti.

Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Kokius slapukus naudojame?

Techniniai ar funkciniai slapukai užtikrina, kad tam tikros svetainės dalys veiktų tinkamai ir, kad vartotojo nuostatos liktų žinomos. Funkciniai slapukai palengvina apsilankymą interneto svetainėje.
Statistiniai arba analitiniai slapukai – naudojami siekiant optimizuoti savo naudotojų patirti interneto svetainėje. Analitiniai slapukai leidžia atpažinti ir suskaičiuoti lankytojų skaičių, pamatyti, kaip lankytojai juda svetainėje jos naudojimosi metu. Tokiu būdu šią informaciją galima naudoti profiliavimo tikslais.
Rinkodaros / stebėjimo slapukai – naudojami kuriant naudotojų profilius reklamai rodyti arba sekti naudotoją interneto svetainėje panašiais rinkodaros tikslais.

Slapukų gauta informacija apie Jūsų naudojimąsi šia interneto svetaine – standartinė vartotojų nustatymų informacija ir anoniminė informacija apie lankytojo elgesį – bus perduota ir saugoma Google. Google gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymą arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu. Pagal „Google Analytics“ paslaugos teikimo sąlygas Google nesusies Jūsų IP adreso su jokia kita informacija, kurią turi Google.

Turto banko interneto svetainė nenaudos ir jokiai trečiajai šaliai neleis naudoti statistinės analizės priemonės tam, kad atsektų ar rinktų bet kokią informaciją, leidžiančią nustatyti šios svetainės lankytojų tapatybę.

Pagal galiojimo trukmę slapukai skirstomi į seanso ir ilgalaikius slapukus.

Naudojamų slapukų sąrašas

turtas.lt puslapis

Slapuko pavadinimasSlapuko paskirtisGaliojimo laikas
Funkciniai
Accessibility
Slapukas naudojamas įsiminti puslapio prienamumo žmonėms su negalia nuostatas (šrifto dydis, paveikslėlių rodymas / paslėpimas).1 metus
cmplz_banner-statusSlapukas naudojamas įsiminti vartotojo slapukų juostos parodymo statusą.1 metus
cmplz_consented_servicesSlapukas naudojamas įsiminti vartotojo slapukų sutikimo pasirinkimą.1 metus
cmplz_policy_idSlapukas naudojamas įsiminti slapukų politikos ID.1 metus
cmplz_functionalSlapukas naudojamas įsiminti vartotojo slapukų sutikimo dėl funkcinių slapukų naudojimo pasirinkimą.1 metus
cmplz_marketingSlapukas naudojamas įsiminti vartotojo slapukų sutikimo dėl rinkodarinių slapukų naudojimo pasirinkimą.1 metus
cmplz_statisticsSlapukas naudojamas įsiminti vartotojo slapukų sutikimo dėl statistinių slapukų naudojimo pasirinkimą.1 metus
cmplz_preferencesSlapukas naudojamas įsiminti vartotojo slapukų sutikimo pasirinkimą.1 metus
wp-wpml_current_languageSlapukas, įsimenantis Jūsų pasirinktą kalbą tinklapyje.Sesija
ProjectpopupSlapukas naudojamas atvaizduoti iššokantį langą prie išskirtinių projektų titulinio puslapio.30 minučių
NewspopupSlapukas naudojamas atvaizduoti iššokantį langą prie išskirtinių projektų naujienų puslapio.30 minučių
Analitiniai
_ga„Google Analytics“ slapukas, skirtas naudotojams atskirti.1 metus
_ga_<sugeneruotas kodas>„Google Analytics“ slapukas, skirtas vartotojams atskirti.1 metus
_gid„Google Analytics“ slapukas, skirtas vartotojams atskirti.24 valandos

aukcionai.turtas.lt puslapis

Slapuko pavadinimasSlapuko paskirtisGaliojimo laikas
Funkciniai
ARRAffinitySlapukas skirtas užtikrinti naudotojo sesijos išlaikymą reikiamoje infrastruktūroje.Sesija
ARRAffinitySameSiteSlapukas skirtas užtikrinti naudotojo sesijos išlaikymą reikiamoje infrastruktūroje.Sesija
Analitiniai
_ga„Google Analytics“ slapukas, skirtas naudotojams atskirti.1 metus
_ga_<sugeneruotas kodas>„Google Analytics“ slapukas, skirtas naudotojams atskirti.1 metus
_gid„Google Analytics“ slapukas, skirtas naudotojams atskirti.24 valandas
_gat_GTAG_UA_<sugeneruotas kodas>„Google Analytics“ slapukas, skirtas riboti siunčiamų duomenų kiekį.1 minutė

Kaip pašalinti slapukus iš savo įrenginio? 

Turto banko naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose. Nustatymus galite rasti savo naršyklės parinkčių meniu: 

Slapukų nustatymai Internet Explorer 
Slapukų nustatymai Firefox 
Slapukų nustatymai Chrome 

Slapukų nustatymai Safari web ir iOS 

Daugiau informacijos http://www.allaboutcookies.org/

Pažymime, kad naudojamų slapukų pašalinimas arba blokavimas gali turėti įtakos interneto svetainės veikimui ir kai kuriems jos funkcionalumams. Šios taisyklės gali būti keičiamos. Turto bankas laikosi slapukų naudojimą reglamentuojančių teisės aktų.