Suremontuotame pastate Alytuje patogiai dirba net 14 valstybės įstaigų
Alytuje, Naujoji g. 2, duris atvėrė suremontuotas ir gerokai atsinaujinęs Turto banko administracinis pastatas, kuriame šiuolaikiškomis sąlygomis jau džiaugiasi net 14-os biudžetinių įstaigų darbuotojai. Atlikti remonto darbai padėjo optimizuoti darbo erdves ir įkurdinti daugiau įstaigų po vienu stogu.

Turto banko generalinis direktorius Gintaras Makšimas pažymi, kad šis 2 600 kv. m ploto administracinis pastatas – išskirtinis regione. Taip yra dėl to, kad po vienu stogu patogiai dirbti ir teikti paslaugas visuomenei gali net 14 skirtingų įstaigų. Toks sprendimas padeda ne tik sutaupyti valstybės lėšų, bet ir užtikrinti patogumą klientams.
„Penkis dešimtmečius skaičiavusiame pastate buvo nemažai erdvių, kurios neatitiko šių dienų poreikių ir patogumo standartų. Vidaus apdaila buvo nusidėvėjusi, o patalpų išplanavimas netenkino čia dirbusių įstaigų darbuotojų. Tobulėjant technologijoms ir kintant darbuotojų lūkesčiams, privalome į tai reaguoti ir pasitelkdami pažangius sprendimus kurti patogią ir jaukią darbo aplinką. Kompleksiniai veiksmai leido ne tik suteikti pastato išorei ir vidui naują veidą, bet ir sukurti darbo vietas dar 5-ioms naujai į šį pastatą persikėlusioms įstaigoms“, – sako G. Makšimas.

Suremontavus pastatą, prie iki šiol šiame pastate veikusių 9 biudžetinių įstaigų prisijungė Lietuvos probacijos tarnyba, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyrius, Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija, Lietuvos metrologijos inspekcija.
Alytuje, Naujoji g. 2, esantis penkiaaukštis pastatytas 1974 metais. Prieš keletą metų buvo atlikti 2 600 kv. m ploto pastato fasado remonto darbai, o dabar, įvertinus vidaus patalpų būklę ir klientų poreikius, suremontuotas ir pastato vidus.
Darbų metu suremontuotos laiptinės, koridoriai, sanitariniai mazgai. Taip pat pakeistos vidaus durys, sanitariniai prietaisai. Patalpose įrengtas energiją taupantis ir mažiau akis varginantis LED apšvietimas, prie energijos taupymo prisideda ir automatizuotas šiluminis mazgas. Papildomą komfortą užtikrina įrengta kondicionavimo sistema, o saugumą – moderni įeigos kontrolės sistema.

Įvertinus nuomininkų poreikius perplanuotos darbo erdvės, kurias optimizavus atsirado galimybė sukurti papildomų patogių darbo vietų. Šiuo metu pastate patogiai dirba 170 valstybės sektoriaus darbuotojų.
Remonto darbus už 879 tūkst. eurų (su PVM) atliko bendrovė „SVK grupė“.