Besiplečiančiame Vilniaus rajone Turto bankas parduos sklypą su 870 kv. m pastatu

2024-06-11

Turto banko aukcione bus parduodamas 0,3 ha sklypas su pastatu besiplečiančiame Vilniaus mikrorajone. Šalia Pilaitės pr. ir Vakarinio aplinkkelio esantis objektas pasižymi patogia lokacija ir patraukliomis vystymo galimybėmis. Pradinė objekto pardavimo kaina sieks 507,5 tūkst. eurų.

Objektas yra Astikų g. 9, netoli Pilaitės mikrorajono. Sklype esančio eksploatuojamo pastato plotas siekia 870 kv. m. Teritorija pasižymi gerai išvystyta aplinkine infrastruktūra. Iš parduodamo objekto galima be vargo pasiekti kone kiekvieną gyvenamąjį mikrorajoną, o netoliese esantis Vakarinis aplinkkelis pagerina susisiekimą ir su atokiau nutolusiomis sostinės vietovėmis.

„Miesto dalis, kurioje parduodamas objektas, sparčiai auga ir tampa patogesne bei patrauklesne tiek gyventojams, tiek verslui. Aplink gausiai plėtojami gyvenamieji ir komerciniai projektai, tad netolimoje ateityje teritorija pasitiks nauju vaizdu. Šiuo metu taip pat vyksta Astikų ir Piliakalnio gatvių statybos darbai, įrengiami pėsčiųjų takai, apšvietimas. Tokie pokyčiai tik dar labiau pakels teritorijos vertę“, – pasakoja Turto banko Pardavimų departamento vadovė Guoda Gurauskaitė.

Šiuo metu objektas išnuomotas servisų veiklą vykdančioms įmonėms, pagal Vilniaus miesto bendrojo plano sprendinius objektas patenka į vidutinio užstatymo intensyvumo zoną. Tai reiškia, kad sklypą galima naudoti gyvenamajai, komercinei, visuomeninei, bendro naudojimo, rekreacinei ir kitoms veikloms.

Registracija į elektroninį aukcioną prasidės šių metų rugpjūčio 19-21 dienomis. Viešasis aukcionas vyks rugpjūčio 26-27 dienomis, svetainėje www.eaukcionai.lt. Už parduotą turtą gautos lėšos bus pervestos į valstybės biudžetą.