Kviečiame į rinkos konsultaciją dėl Policijos administracinio pastato rangos konkurso sąlygų

2021-05-18

Valstybės įmonė Turto bankas kviečia rinkos dalyvius į konsultaciją dėl Vilniaus miesto 5-ojo policijos komisariato ir kelių policijos pastato, iškilsiančio Sietyno g. 24, Vilniuje, rangos darbų viešojo pirkimo dokumentų.

Konsultacija skelbiama, siekiant gauti rinkos dalyvių pastabas ir pasiūlymus dėl techninio projekto, techninių specifikacijų bei planuojamų kelti kvalifikacijos reikalavimų.

Neskaitant tam tikrų pirkimo dokumentų, šiai konsultacijai taip pat parengtas klausimynas, kuris leis tiksliau identifikuoti rinkos tendencijas ir tinkamai pasiruošti būsimam pirkimui, o rinkos dalyviams bus paprasčiau įvertinti svarbiausius konsultacijos aspektus.

Šios konsultacijos metu tikimasi sulaukti nemažo rinktos dalyvių įsitraukimo ir tokiu būdu užtikrinti, kokybišką pasirengimą būsimam viešajam pirkimui.

Visa rinkos konsultacijos informacija skelbiama Centriniame viešųjų pirkimų portale.

Šiuo metu yra parengtas techninis projektas ir baigiamos statybą leidžiančio dokumento gavimo procedūros. Rangos darbų viešąjį pirkimą ketinama skelbti birželio mėnesį, sutartį su konkurso nugalėtoju tikimasi pasirašyti šių metų pabaigoje.

Bendra šio projekto vertė siekia 14,7 mln. eurų. Jis finansuojamas parduodant nenaudojamas policijos patalpas ir pastatus. Įgyvendinus projektą, iškils modernus, šiuolaikinius reikalavimus atitinkantis beveik 10 tūkst. kv. m ploto pastatas, kuriame bus 560 darbo vietų ir įsikurs penkios policijos įstaigos. Pastatas iš dalies patenkins savo energetinius poreikius – ant stogo planuojama įrengti saulės jėgainę, taip pat bus sutvarkyta transporto infrastruktūra šioje Sietyno gatvės atkarpoje.