Turto banko NT aukcionų vedlys

2022-12-16

Turto bankas parengė savo organizuojamų valstybės nekilnojamojo turto aukcionų video vedlį. Jame trumpai ir aiškiai pristatoma, kur galima rasti aukcionų informaciją bei kaip dalyvauti elektroniniuose aukcionuose.

Visi Turto banko organizuojami valstybės nekilnojamojo turto aukcionai yra vieši ir atviri visiems pageidaujantiems juose dalyvauti tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Visi aukcionai vyksta nuotoliniu būdu per Registrų centro elektroninių varžytynių ir aukcionų portalą www.evarzytynes.lt.

Pageidaujantys dalyvauti aukcionuose, paskelbus registraciją į aukcioną, privalo registruotis ir sumokėti dalyvio registracijos bei garantinį įnašą. Tik šie asmenys gali dalyvauti aukcione ir daryti statymus. Aukciono nugalėtoju skelbiamas asmuo pasiūlęs didžiausią kainą už parduodamą objektą.

Informaciją apie jau paskelbtus ir dar tik planuojamus skelbti aukcionus galima rasti Turto banko interneto svetainėje. Joje galima atlikti parduodamų objektų paiešką pagal savivaldybes ir turto tipą.

Turto bankas organizuoja valstybei nereikalingo bei paveldėto nekilnojamojo turto aukcionus. Pradinė aukcione parduodamo turto kaina nustatoma nepriklausomo vertinimo metu.