Turto bankas

Energinis efektyvumas

Turto banko įgyvendinamos energinio efektyvumo priemonės, valstybės įstaigų energijos suvartojimo bei taupymo rodikliai.

Karjera Turto banke

Turto bankas 2022-aisiais CV-Online LT TOP Darbdavių rinkimuose iš 1800 įmonių pelnė 46-ąją vietą. Per  metus pakilome net 41 laipteliu! Ir tai bendras visų Turto banko žmonių veiklos ir iniciatyvų rezultatas. Turto banke mes visi kartu ne tik siekiame geriausių veiklos rezultatų, bet ir kuriame tokią organizacijos aplinką bei kultūrą, kurioje būtų prasminga, garbinga ir smagu veikti. Prisijunk ir Tu!

Įmonių privatizavimas

Turto bankas organiozuoja valstybės valdomų įmonių akcijų privatizavimą. Taip pat šioje skiltyje skelbiami savivaldybėms nuosavybės teise priklausančių įmonių akcijų aukcionai.

Modernizacijos projektai

Turto bankas šiuo metu vykdo daugiau nei 50 mln. eurų vertės valstybei priklausančių administracinių pastatų modernizacijos programą.

card image

Atviri valstybės turto duomenys

Turto bankas administruoja Valstybės turto informacinės paieškos sistemą (VTIPS), kurioje skelbiami duomenys apie sandorius valstybės turtu.

Darnumas

Turto banko veiklos misija – neatsiejama nuo darnaus vystymosi siekių. Įmonė vadovaujasi Jungtinių Tautų „Pasaulinės ataskaitų rengimo iniciatyvos“ principais, kuriuos įgyvendina integruodama į strateginius veiklos tikslus ir veikloje taikomas priemones.

Pardavimai

Valstybei nebereikalingas, paveldėtas ar bešeimininkis nekilnojamasis turtas yra parduodamas viešų aukcionų metu, kuriuose gali dalyvauti visi pageidaujantys. Už parduotą turtą gautos pajamos keliauja į valstybės biudžetą arba skiriamos valstybės turto atnaujinimui.